Informácie o predaji

Informácie pre zákazníkov:

Doručenie a prevzatie tovaru

Objednaný tovar si môžete prevziať na našej predajni v Selciach (Selčianska cesta 2, Selce).  V prípade objednávky nad 50€ ponúkame aj doručenie zadarmo v Banskej Bystrici a okolí.

PLatba za objednávku

Za objednávku budete môcť zaplatiť  len v hotovosti pri prevzatí tovaru. 

Reklamácia a vrátenie tovaru

V prípade, že sa vyskytol problém s našim výrobkom a chceli by ste vykonať reklamáciu, neváhajte nás kedykoľvek kontaktovať na info@mliekareň-selce.sk alebo nás priamo na našej predajni v Selciach.

Viac informácií o nákupe nájdete v našich obchodných podmienkach. 

KOntakt:

Predajňa:

MLIEKÁREŇ KOPANICE SELCE
Selčianska cesta 2
976 11 Selce

Otváracie doba:

Každý pracovný deň
od 8:00 do 16:00 hod.

Informácie pre odberateľov:

Pre zjednodušenie nákupu ponúkame pre všetkých našich veľkoodberateľov aj možnosť online objednávky z nášho nákupného katalógu. Jednoducho si v ňom vyhľadáte produkty o ktoré máte záujem, vytvoríte objednávku ako v klasickom e-shope, a tá bude následne spracovaná a doručená podľa vopred dohodnutých podmienok.

Vytvorenie online objednávky

Všetky potrebné údaje pre vytvorenie online objednávky poskytujeme našim odoberateľom vopred. V prípade, že máte problém sa do Vášho online účtu prihlásiť alebo máte problémy pri vytvorení online objednávky, nás kontaktujte.

Máte záujem stať sa našim odoberteľom?

V prípade, že Vás naše produkty zaujali a chceli by ste sa stať súčasťou našej veľkoobchodnej rodiny, neváhajte nás kontaktovať na nižšie uvedený obchodný kontakt. 

0
    0
    Vaša objednávka
    Váš košík je prázdnyVrátiť sa do obchodu